3485 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава

Повеќе информации на тел. Цена по договор


12.600 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

18 сеп 13:36Промовирано

BMW 525i X Drive, 4x4

BMW 525i,X Drive 4x4,230 ks, 2009 godina,230000 km,koza,navigacija ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45VW GOLF V

Se prodava GOLF V, 2.0 TDI, 140 ks, 220000 km, klimatronic, manuel 6 ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45C220 CDI

277000 km, registrirana, platen danok za 2020,tehnicki validen do 05....


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45Плацеви во централно градско подрачје Радовиш

Урбанизиран. Со градежна маркица. Спроти базенот Шампионче и спортск...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:00Termo pecka 4.5 kw

Potpolno ispravna socuvana i malku koristena AEG 4.5 kw 071309202


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44Krovni drzaci

Italijansko peoizvodstvo, sosema novi neupotrebeni,kupeni po greska. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Garnitura

Garnitura od trosed i dve fotelji solidno socuvani. 071309202


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43HILT PARKSIDE 1500W

Prodavam cisto nov neotpakuvan hilt marka Parkside 1500 w donesen od ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 18:37Yamaha R1 2006

Se prodava Yamaha R1 Original 50th Anniversary MK Tabli Proizveden...


55 €
или предлог цена
Вчера 18:35massey ferguson 135

Se prodava massey ferguson 135 1967 godina novi gumi komplet so priko...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:35Suzuki Swift

Suzuki Swift 2008 godina na proizvodstvo motor 1.3 benzin so plin , 1...


3.600 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Mercedes Vito 110 - 2.3TDİ

Kombeto e pali vozi. 7+1. 2.3TDİ 1996god. So klima. Tel. 070/482-123


1.600 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.888 €
Конче / Радовиш

Комбиња

Вчера 18:33Massey Ferguson 50 HX

Se prodava vo Extra sostojba servisiran So nov hidroulicna pompa . F...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 18:33Ford Escort 1.8 TD

Se prodava ford escort 1.8td redovno servisirana i odrzuvana motor i ...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 18:07GHOST

ghost golemina SX trkalo 27,5 oprema shimano


17.000 МКД
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 17:56приколица, prikolica, prikolka, приколка, traktor

приколица за трактор со димензии внатрешни 120 цм ширина, 240 цм долж...


401 €
или предлог цена
Радовиш

Приколки

Вчера 16:40POLO 1.4TDI 59kw 2005g.

Polo 1.4TDI 59kw 2005 so dosta oprema servisirano komplet klima rabot...


3.200 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 14:59Hp EliteDesk i7-4th gen

Se prodava Hp EliteDesk 800 G1 so slednite spec: I7-4790 3.60ghz up ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Agregat za struja od Germanija

Model: Kraft Pro KP 6500W 3x220V , 1x380V, 1x12V + Voltmetar i avt...


350 €
или предлог цена
Вчера 13:02Професионална електрична машина за мелење месо и зеленчук

Карактеристики и детали: [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] - Изработено од високо к...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:02Rabota vo stranstvo,Germanija(München)

Poradi zgolemeniot obem na rabota,baram Gletuvaci(Spakleri) i Gips-ka...


1.900 €
или предлог цена
Радовиш

Нудам работа

Вчера 13:00Traktorska prikolica

prikolica GOSA mnogu zdrava +10 tona uste eden par gumi retkost na...


1.200 €
или предлог цена
Радовиш

Приколки

Вчера 13:00Baotian 50cc

Se prodava baotian 50cc vo dobra sostojba so dokumenti tel. 070228013


300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Truva 125cc

Se prodava truva 125cc vo odlicna sostojba so dokumenti. Tel. 0702280...


350 €
или предлог цена
Вчера 13:00Volvo FL 240 (Ne Atego, TGM, LF)

Volvo FL 240 Proizveden - 2007 god Dozvolena nosivost - 9360 kg Mo...


15.500 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 12:10Volvo FL 240 (Ne Atego, TGM, LF)

Volvo FL 240 Proizveden - 2008 god Dozvolena nosivost - 9280 kg Mo...


13.500 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 12:09Xerox Multifunction Printer Workcentre 3025NI

Xerox Multifunction Printer Workcentre 3025NI Standard functions: Co...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:09  НОВ ОГЛАС

Brother DCP1610 WE NOV

Brother DCP1610WE NOV NEKORISTEN Laser Printing-Mono printing ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:52  НОВ ОГЛАС

Se prodava pecka za parno

Pecka za parno Fema Central 1200 30kw ,koristena vo domasni uslovi. S...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:35TOYOTA AVENSIS - 2.0 D4D

85 KW / 116 - OD OPREMA POSEDUVA : * KOMANDI NA VOLAN * KLIMATRON...


3.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.750 €
Радовиш

Автомобили

Вчера 10:21VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!

Vrsime sekakov vid na prevoz niz MK i EU po najpovolni ceni: -avtomo...


Вчера 10:16UAZ PATRIOT

Продавам UAZ PATRIOT,купен 2019 год и прва регистрација 2019 март мес...


16.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 10:04GER DETECT PROFESIONALEN DALJINSKI DETEKTOR

Koj se rezbira poznato mu e,donesen od Holandija, komplet i glanc nov...


2.500 €
или предлог цена
Радовиш

Останато

Вчера 09:48Garmin Forerunner 15

https://youtu.be/WYxPHM7ocGA


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44Leone 1947

Малку користени Muay Thai ракавици "Leone 1947 - The Doctor" . Нови ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44Nintendo GAMECUBE

Nintendo GAMECUBE - Silver - Limited edition 14 igri, ima gi i na ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44Cannondale Trial 1

Cannondale Trial 1 27.5r Opremata se gleda na samite sliki. Korekci...


450 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 09:44Susara za pecurki i sumski proizvodi

Golem popust na Bitolska-Trofazna susara za pecurki i sumski proizv...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:21VW JETTA 1.9 TDI

Besprekorna sostojba


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 МКД
Радовиш

Автомобили

Вчера 09:19Delovi za Citroen Jamper Jumpy

Imame sve na lager 071 355 590


6.363 €
или предлог цена
Конче / Радовиш

Комбиња

Вчера 09:16Страна 1 од 88

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам