Цела Македонија
                   
306632 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hamachi Naked 14 - 50cc

Моторот е купен во 2019, одлично сочуван со поминати 4450 км, пали - ...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

12 окт 20:33Промовирано

Novi delovi za site gradezni masini

Kariki.klipovi.lageri.diktoni.vodni pumpi...


2 €
или предлог цена
Денес 10:55Промовирано

Германски Овчар | Germanski Ovcar (Мали Кученца)

Продавам мали кученца од расата Германски Овчар. Слободни оште 3 м...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Животни / Кучиња

26 ное 13:21Промовирано

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw - 2004 - REG 01.03.2023 - KLIMA - AIRBAG - EL...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:52MERCEDES C320 CDI ** AUTOMATIC **

MERCEDES C320 CDI ** AUTOMATIC ** - 2006 - REG DO 04.03.2023 - TEMPOM...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:52CLIO 1.5 DCI BUSINESS NAVI ECO²

Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem st...


9.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51Se prodava kukja Leskoec

Se prodava ubava samostojna kukja vo s.Leskoec. Povrsina na dvornot...


37.650 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:51OPEL MOKKA 1.7 CDTI 130 KS COSMO NAVI KAMERA UVOZ OD CH

NA NIKAKVI PORAKI NE ODGOVARAM PRODAVAM OPEL MOKKA 1.7CDTI COSMO-N...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51PASSAT 2.0 TDI ** DSG / F1 **

PASSAT 2.0 TDI ** DSG / F1 ** - 2011 - REG DO 03.11.2023 - DISTRONIC ...


10.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:51AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 //

AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 // - 2009 - REG 1 GODINA - Audi exclusi...


12.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 15:51SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 15:51PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002... KOLAT...


2.788 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:51NISSAN QASHQAI 1.6DCI 131KS FUL OPREMA PANORAMA UVOZ OD CH

NA PORAKI NE ODGOVARAM BEZ NIKAKVI ZAMENI NISSAN QASHQAI 1.6 DCI...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51Golf VI 2.0 tdi 140ks Highline 2009 Pro Avto market

📍Golf 6 2.0 tdi 140ks highline 2009g 192000 km .Napraven golem s...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 15:51СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ОУ.МИРЧЕ АЦЕВ СЕ ПРОДАВА ПЛА...


120.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:51BMW 118d

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


5.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.150 €
Неготино

Автомобили

Денес 15:51СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА БАНКА СЕ ИЗДАВААТ 2 ПРАЗНИ 3-СОБНИ СТ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:50Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


117 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50Menjac audi a4 b7 1.8t menuvac

Prodavam menjac od audi a4 2006 1.8t moze da se vozi moze i za delovi...


60 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 15:49Mehanizmi za avto stakla

Servisranje na mehanizmi za avto stakla za site vidovi vozila!!!


1 €
или предлог цена
Денес 15:49Bekaton montaza so nas matrial

Montaza bekaton plocki so nas I vas matrial prefesionalno info 070454...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 15:49Vw golf 6 1.6 benzin plin

Prodavam vw golf 6 1.6 benzin plin 2010 highline oprema 171.XXX km al...


7.300 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 15:49MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:49СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВОЛКОВО

НА ПОЧЕТОКОТ НА ВОЛКОВО СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ОД 420М2 НА ПЛАЦ ОД 700М...


240.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:49СЕ ПРОДАВААТ 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРОДАВНИЦАТА ЕФТИНИЈА ВО МАЛА ЗГРАД...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:49Gaming destop kompjuter

Komlet tastatura, slusalki, monitorHP, gluvce


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini Realni 167 000 km so garanci...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:49Ford Fiesta 1.4 TDCI

Cel za delvi.Kolata e dobra ima sitnici za pravene.Broi za kontakt +3...


800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
880 €
Струмица

Автомобили

Денес 15:49СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО И ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИДРИЗОВО

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКАТА МАКПЕТРОЛ СЕ ПРОДАВА 10400 М2 П...


27 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:49Audi a4 2.0 tdi 143ks Multitronic> Pro avto market

Audi a4 2.0 tdi multitronic 2009g 204000km dozvolena sekakva prove...


8.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:49Audi a3 2.0 tdi 143ks 2010g Pro avto market

Audi a3 2.0 tdi 143ks 2010g evro5 192000 km Dogovor vo cenata za kj...


8.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:48СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СЕ ПРОДАВААТ 2-СОБНИ И 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА 2-...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:48ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД 2-3 СОБНИ СТАНОВИ

АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:48ПЛАЦ ИЛИ КУЌА СО МАРКИЦА

ИМАМЕ ПОТРЕБА НА ПЛАЦ ВО ВЛАЕ,ЃОРЧЕ ПЕТРОВ И ХРОМ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:48СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ОД 64М2 , ЕДЕН БАЛКОН И 10М2...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:48Alpina ski cizmi

Sostojba dobra Velicina 34 220sm


40 €
или предлог цена
Денес 15:48IZNAJMUVAME PRAZEN STAN OD 99M2 VO CRNICE

Iznajmuvame prazen stan vo Crnice od 99m2. Stanot sen naoga na 1vi k...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:47Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

Денес 15:47Claas Dominator 80

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m Uvoz od...


16.500 €
или предлог цена
Денес 15:47различна пластична амбалажа, види слика

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


7 МКД
или предлог цена
Денес 15:47elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 15:46Изнајмувам магацин 76м2

Изнајмувам магацин 76м2 во кругот на поранешна ф-ка Партизанка, позад...


5.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Денес 15:46Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 15:46Страна 1 од 7666

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам