Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1096 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ram memorija za laptopi

Se prodavaat memoriski 4 ram ploci za laptop, malku koristeni i povol...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 04:23120W полнач за телефони и лаптопи

Продавам нов 120W GaN полнач за телефони и лаптопи со 3 Type C и 1 US...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Tastatura za Hp

Tastatura za lap top Hp ispravna, malku koristena.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:06Хард диск hard disk

Се продаваат hdd хард дискови 2,5' 320gb = 500 денари 750gb = 900 ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

Ram memorija ddr4 za Laptop 2x8GB

Prodavam Ram memorija za Laptop ddr4 2x8GB. Novi se, vadeni od lap...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

RAM Memorija za Laptop 16 GB (2x8 GB) marka CRUCIAL

Novo, neupotrebuvano, kupeno vo Amerika, proizvedeno za americki paza...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54Продавам RAM меморија за лаптоп DDR4 Hynix 8GB и 4GB

SK Hynix SODIMM memory type 1 x 4GB 2666MHz = 800 ден. 1 х 4GB 2400...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I P

SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I PRINTERI ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

Вчера 09:50Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Ram memorija ddr 3 za laptop

■Se prodava ram memorija ddr3 4gb. - 4 plocki ■Plockite se ispravni ...


800 МКД
или предлог цена
07 јун 15:15Postari ram memorii ddr2 ddr3

2gb ddr3 x 2 parcinja 512mb ddr2 x 2 parcinja ( 533Mhz i 667Mhz )...


400 МКД
или предлог цена
07 јун 13:25M.2 sata3 256gb ssd Intenso

M.2 sata3 256gb Intenso, ne e koristen


1.500 МКД
или предлог цена
07 јун 13:25Prodavam Torba za laptop Hp

Prodavam Torba za laptop Hp


15 €
или предлог цена
06 јун 21:52Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08DDR2 za laptop ( 3 x 1gb / 1 x 2gb)

za 1gb - 250 denari za 2gb - 400 denari


250 МКД
или предлог цена
06 јун 16:27USB-C Type HDMI Adapter za Laptop

USB-C Type Adapter za Laptop


06 јун 12:55Prodavam Ram Memorija 2X4GB Kingston

Kako nova e 1 parce , vidi slika Kingston KVR16S11S8/4 Cena 1500 EDN...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
06 јун 12:45TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
06 јун 10:20Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi

Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi -Maticna ploca PRODADE...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 10:11Smart disk

Proodavam nov neotvoran smartdisk


1 €
или предлог цена
06 јун 06:022.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata SLIM 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata SLIM , 100% ispraven i...


850 МКД
или предлог цена
06 јун 05:15SSD 240GB Adata, skoro novo, 240 GB

Se prodava SSD 240GB Adata, skoro novo, so malku rabotni sati, vidi t...


1.000 МКД
или предлог цена
06 јун 05:15ThinkPad Lenovo

ThinkPad Lenovo док станица


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

05 јун 21:564gb Ddr4 ram za laptop

Se prodava 4gb ddr4 ram za laptop. Memorijata e izvadena od laptop i ...


600 МКД
или предлог цена
05 јун 21:30Се продаваат следниве батерии

Модел: E535 - Lenovo G480 и др. модели AS10D3E - Acer Aspire 5741 и...


1 €
или предлог цена
05 јун 17:29Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29RAM 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM 1.5V - nov

Prodavam nova RAM memorija 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM SAMSUNG 1 parc...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
05 јун 14:57Apple Adapter 96W

Se prodava apple adapter 96w, funkcionira, bez kabel (mozete da go na...


05 јун 10:11Ekrani

15.6' 40 pinski slim! 15.6' 40 pinski standard! 15.4 lcd...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 09:034GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB i 8GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT 1RX8 ...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 18:06Originalen polnac za laptop - Asus N71 | полнач лаптоп

Adapter za laptop Input: 100-240V Output: 19V - 4,74A Dijametar: 5...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 17:34NOVA BATERIJA HP ZZ-06

Prodavam nova nekoristena baterija za HP Lap Top, odgovara za: HP Pro...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

04 јун 17:30Targus Groove 15.6" ранец за лаптоп

Targus Groove 15.6" ранец. Некористен. Испраќам по карго на ваш трош...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:22HDD Hard disk HITACHI 320Gb SATA za Desktop i drugo !

Prodavam: Socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 16:07ASUS ADAPTER 20V 180W

Се продава половен, исправен адаптер за асус гаминг лаптоп. Се претхо...


04 јун 15:24Ekran LG 15.6 HD SLIM display

15.6 HD slim 40pin LP156WH3 Bez grepka gratis montaza


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
04 јун 14:17Ram memorija za Laptop DDR3 4GB 1600Mhz 4 GB

Se prodavaat 3 ram memorii za laptop na 1333 i 1600 Mhz, so L i bez...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам