Цела Македонија
                   
329758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi FIAT Ulisse Stilo Punto Alfa 147 156 159 Lancia

Delovi 1.1 1.2 8v 16v 1.4 12v 1.6 16v 1.9 d jtd 2.0 JTD 16v 2....


7 €
или предлог цена
29 мај 18:47Промовирано

Vila za proslavi i zabavi - Вила за прослави и забави

- Роденденски забави - Момачки и девојачки - Дипломски, матурски -...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 11:19Промовирано

PREVOZ SELIDBI SO SOPSTVEN PERSONAL

Sekakov vid prevoz,selidbi so sopstven personal,pakuvanje na roba,str...


1 €
или предлог цена
06 јун 09:47Промовирано

Tv Samsung ili baram majstor za Tv

Prodavam televizor Samsung 51cm , so kvar Mesha boi , i pecka Bar...


900 МКД
или предлог цена
Денес 05:58Google Pixel 4a

Se prodava Google Pixel 4a *** Problem so konektorot *** Dajte po...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
140 €
Денес 05:57Se prodava Iphone SE 2020

Se prodava Iphone SE 2020 godina extra zacuvan kako nov mnogu malku k...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
Денес 05:56Se prodava( saat casovnik) G-Shock

Se prodava maski saat G-Shock nov nitu ednas ne e nosen ✅ So interna...


100 €
или предлог цена
Денес 05:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone X 256 gb

Se prodava Iphone X 256 gb bez grepka kako nov 🍀 Orginal se po nego...


250 €
или предлог цена
Денес 05:56  НОВ ОГЛАС

205/55/16 Hankook letni

Hankook 205/55/16 letni gumi 3 komada kontakt 072/209-049


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:55Tahograf

Se prodava Tahograf. Cena 150 evra. Kontakt 075/ 338- 883.


150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 05:55LAP-TOP --COMTRADE N 270

Ispravni --so dvojadren procesor N 270 -- 1 GB RAM --- 128 MB GRAF...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 05:54Надворешни дрвени врати

Со продаваат две надворешни дрвени врати со димензии 115/200 Тел.070...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:50Montazni Kukji

Izvedba na montazni kukji od celicna konstrukcija, fasadennsistem, kn...


460 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:49Prodavam Objekt + plac

Se prodava objekt Avtoservis, na bul. Aleksandar Makedonski bb vednas...


1 €
или предлог цена
Денес 05:48Montazna Kukja 80m2

Model D80 80(m2) Izveduvame montazni kukji za domuvanje, rabotime ...


46.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:48Montazna Kukja 90m2

Model D90 (90m2) Izveduvame montazni kukji za domuvanje, rabotime ...


47.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:48Prodavam citroen saxso 1.1 benzin ne reg ceba 500 evra

Prodavam citroen sakso 1.1 benzin 97 god cena 500 evra ne e registrir...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 05:46Prodavam opel astra 1.4 benzin plin ates reistrirana deneska

Prodavam opel astra 1.4 benzin plin atest vo odlicna sistojba reg 22....


900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 05:46SE IZDAVAAT 3 KAMP PRIKOLKI VO GRADISTE-OHRID

Se izdavaat 3 ksmp ptikolki vo gradiste vo ohrid cenata zavisi od ter...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

Денес 05:45prodavam zemjodelsko zemjiste

prodavam zemjodelsko zemjiste vo jurumleri na mnogu solidna lokacija ...


35.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:45Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 05:44Logitech zvusnici

Se prodava logitech zvusnici odlicno socuvani totalno ipsravni prekra...


1.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 05:43Se prodava kosacka

Se prodava kosacka


1.500 €
или предлог цена
Денес 05:42Se izdava kompletno namesten stan

комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со соларно и инт...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 05:42Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 05:42Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:42prodavam ford tranzit

Prodavam ford tranzit tovarno, 2,4 td vo odlicna sostojba, duplak god...


3.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 05:41Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Денес 05:41Prodavam plac vo bulacani/Продавам плац

Prodavam plac vo bulacani opstina gazi baba od 6000 m2 do asvalt, na ...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:41Reno Clio

Reno Clio


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:28Deloven prostor Avtokomanda

se prodava vo Avtokomanda Za poveke informacii javete se na +389 78...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 05:24Se prodavaat kafemati na lokacija

Se prodavaat kafemati na lokacija servisirani moze i zamena Poveke in...


750 €
или предлог цена
Денес 05:24MASINI I ALAT OD SWISS

MASINI I ALATI OD SVAJCARIA KOMPLET ISPRAVNI PRAKAM PO KARGO


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 05:07BATERISKA BORMASINA 12V EINHELL

BATERISKA PRAKAM PO KARGO


2.200 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 05:06DIGITALNI VAGI ELEKTRONSKA VAGA 40 100 200 300KG

DIGITALNI VAGI 40KG ZA NA MASA 150KG ZA NA POD 300KG ZA NA...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 05:06SAMSUNG GALAXY WATCH I GALAXY WATCH 3 SMART WATCH

SAMSUNG-GALAXY-WATCH-I-GALAXY-WATCH-3-SMART-WATCH- SAMSUNG GALAXY WA...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 05:06ELEKTRICNA FREZA ZA VO DVOR ZA FREZANJE EINHELL NOVA

FREZA PRAKAM PO KARFO


5.700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 05:05KOMPRESOR EINHELL NOV

KOMPRESORI PRAKAM PO KARGO


6.700 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 05:05KUKA NA DVA KATA SO DVORNO MESTO

KUKA NA DVA KATA SO DVORNO MESTO IMA PRIKLUCOK ZA STRUJA SO SAAT ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:04VW T4 MULTIVAN GENERATION 2.5TDI 163KS TRANSPORTER

VE ZAMOLUVAM PRED DA SE JAVITE CELOSNO DA SE PROCITA DOLU NAVEDENIOT...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 05:04IZNAJMUVAM PRIKOLKA,PRIKOLKI,PRIKOLICA,PRIKOLICI,SLEP SLUZBA

SE IZNAJMUVA - SE IZDAVA POD NAEM - POTPOLNO NOVA - PRIKOLICA - P...


25 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 04:55NOV AOC AGON PRO GAMING MONITOR ag275qx 170hz 2K Nano IPS

NOV AOC AGON PRO GAMING MONITORag275qx 1440p 170hz Nano IPS KUPENM OD...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:35Detski velosiped

Kompletno ispraven. Sedisteto e malce osteteno. Kontakt: 078 441 326


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 04:31Страна 3 од 8244

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам