Цела Македонија
                   
342736 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ОД 113М2 3ти,4ти и 5ти КАТ

Се продава стан 113м2 готов до 31.12.2023. Станот се наоѓа на транзи...


780 €
или предлог цена
Струмица

Станови

21 сеп 15:52Промовирано

BMW 520xd 2017 190hp

Se prodava BMW 520 xd 2017 godina,registrirana do 09.2024 vo odlicna ...


36.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

30 сеп 18:42Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA ATV

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR NA REZERVNI DELOVI I OPREMA...


16 фев 11:26Промовирано

BMW 740Li

Bmw 740Li Long serija 240 kw ( 326 hp twin turbo) motor 6 cilindri ✅...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:44Motor 2.5 tdi AFB na delovi

Motor 2.5 tdi rasturen za delovi Kod: AFB 150hp Dekli,bregasti, pod...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:44MERCEDES-BENZ E320

Продавам MERCEDES-BENZ W211 E 320 АVANTGARDE automatic 2004/03. -150...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:44Bmw 740i Long

Bmw 740i Long serija so full oprema! Stegnato podvozje, bez udari i ...


18 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 23:44Delovi za Honda Civic EG hatchback

Se prodavat delovi za honda civic eg hatchback Dekla D13B2 kompletna...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:44MITSUBISHI PININ 1.8 GDI 4×4

Gipot ima smeneto diskovi plocki amortizeri 4 ule gumi bes zabeleski


4.650 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автомобили

Вчера 23:43Kvaka/kvaki Italy nadvoresna vrata vrati

Prodavam kvaka kupena po greska, nova ne koristena so site dodatoci f...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:43GUMI POLNI i DELOVI ZA TROTINET ! ТРОТИНЕТИ

➡️ Novi polni gumi za trotineti razni dimenzii, edinstveno resenie za...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

Вчера 23:43Kvaki/kvaka za vrata nadvoresna vrata

Prodavam kvaka kupena po greska, nova ne koristena so site dodatoci f...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:42БАЗЕН BAZEN INTEX 5.49X122

КАКО НОВ, ЕДНАШ НАПОЛНЕТ СО ВОДА, КАКО НОВ. Во продавница е 46.000де...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:42Ford focus mk2 mk3 mondeo

Kapacinja za ford focus mk2 mk3 mondeo


Вчера 23:41Huawei P smart 2019

Prodavam Huawei P smart 2019 odlicno socuvan. Koristen so zastitno st...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41tus baterija skoro nova

PORADI RENOVIRANJE SE PRODAVA SKORO NOVA TUS BATERIJA DOBRA MARKA E N...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 23:41Aprilia Scarabeo GT Touring

Aprilia Scarabeo GT Touring ABS Registracija do 07/2023 Originalni ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:40LAND ROVER FREELANDER

Продавам Landrover Freelender не увезен од прв газда 12 месец 2008, 4...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 23:40Range Rover Sport 2.7 HSE Automatic

Се продава Range Rover Sport 2.7 HSE 2006 година дизел. Регистрира...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:40OnePlus 11 5G

OnePlus 11 5G 16 GB ram 256GB memorija 5.000mAh baterija


550 €
или предлог цена
Вчера 23:40Kupuvam Plac

Kupuvam urbaniziran plac vo Ohrid I okolina so ili bez markica za gra...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:40Se prodava 1.9 tdi

Seat ibiza 1.9tdi 2007 mala potrosuvacka od 4.5l Novi zimski novi let...


2.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 23:398gb RAM i3 7100u GTX 750 TI SSD 250gb

8gb RAM i3 7100u GTX 750 TI SSD 250gb SAMSUNG MONITOR 071 383 230 ...


250 €
или предлог цена
Вчера 23:39Iphone 13

Се продава Apple iPhone 13 со 128gb меморија, купен од А1, во перфект...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39ZEMJISTE 6308M2 TIKVESKO EZERO

SE PRODAVA ZEMJISTE 6308M2 NA 700M OD TIKVESKO EZERO. MOZE ZAMENA 0...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:39PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


39 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:39Se izdava ili prodava

Za izdavanje cena po dogovor Za prodazba cena 2500€ / m² Moze zamena ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Вчера 23:39BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:38Samsung Galaxy A7 (2018)

Se prodava Samsung Galaxy A7 - defekt - skrsen ekran. Telefonot e ma...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:28Letni gumi 245 40 21

Se prodavaat 4 letni gumi continental vo odlicna sostojba proozvede...


500 €
или предлог цена
Вчера 23:26X3 3.0d Xdrive 4×4 8G avtomatik

X3 3.0d 256ks Xdrive


20.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 23:26poliranje i hemisko cistenje na vozila

Poliranje na vozila Poliranje na farovi Poliranje farovi so keram...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26BMW X3 2.0d Xdrive 184ks Avtomatik 8G/ Led paket

Dzip F25 X3 2.0d 184ks 2012 so servisna kniska orginalni km. Servisir...


16.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 23:25Baram stan vo Cair,doplata do 20.iljadi eu drugite so rati

Baram stan vo Cair,Butel,doplata do 20.iljadi eu drugite so rati pod ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 23:25Plac vo ilinden Gradezen Reon

Se prodava plac vo ilinden vo gradezen reon 5.600 m2 Info: 071...


111 €
или предлог цена
- 89 % Попуст
999 €
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:24CUBE AIM 29

KAKO NOV ALIVIO/DEORE 3X9 CENATA E FIXNA!


460 €
или предлог цена
Вчера 23:24VW POLO 1.2 BENZIN 2007GOD FABRIKA!!!

VW POLO 1.2 BENZIN 2007GOD FABRIKA!!! VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOST...


3.450 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:24…AUDI A3 1.9 TDI “SPORTBACK” 2007GOD FABRIKA!!!

…NOV UVOZ OD ITALIJA!!! …AUDI A3 1.9 TDI “SPORTBACK” 2007GOD FABRI...


5.450 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:24Навивачи шал/shal nov kosarkarski MZT SKOPJE.

Prodavam navivacki shal MZT Skopje, shalot e od brendot Li-ning, nov ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 23:23saphire pribor

ekstra kvalitet so pozlata 12 osobi


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 23:23DAVAME KRATKOROCNI POZAJMICI PO RAZLICNI OSNOVI

POZAJMICA SO ZALOG 1.Motorno vozilo 2.Nedviznost (cist imoten list)...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 23:22OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


70.339.993 €
или предлог цена
Вчера 23:22SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 12GB RAM

Se prodava zacuvan Samsung S20 Ultra 12GB RAM/128GB memorija Isprave...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:22Страна 2 од 8569

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам