Цела Македонија
                   
313083 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC VO SOPISTE (SONCEVA DOLINA) 1100m2

Се продава плац од 1100m2 во елитната населба СОНЧЕВА ДОЛИНА с. Сопиш...


110.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Priroden Kamen / Gur natyral

Kontakt tel: 070366095 Cena od m2 po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

21 јан 01:18Промовирано

ROLO I ZEBRA ZAVESI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

27 јан 17:51Промовирано

AVTO DELOVI SPRINTER

BAB CORPORATION Нови авто делови за сите видови на автомобили MeRCE...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 00:29FEDER PLATNO SPRINTER

Feder Platno za site Sprinteri 208,209,210,211,212,213,214 308,311...


55.555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

Денес 00:29Novi Delovi za Sprinter

Novi Delovi za Sprinter Delovi novi eftini za site Sprinteri 070 2...


55.555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

Денес 00:29Amortizeri za Mercedes

Aмортизери, јастуци и воздушни компресори за сите видови MERCEDES ®️...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

Денес 00:29Mercedes Sprinter

Авто делови за Спринтер Челични Бандажи , Федер платни , Кардани ...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

Денес 00:29BMW 530d xdrive

BMW 530d xdrive 2011 258hp Automatik Xdrive Registrirano so zele...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Ford fokus

1.4 benzin plin klima el.na predni stakla tel. 075 283 061


17 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18 €
Битола

Автомобили

Денес 00:27Maestral 9 tomos 4

Prodavam maestral 9 i tomos 4 komplet so rezervar socuvan cena 550 ev...


550 €
или предлог цена
Денес 00:278cm 12cm 14cm fans LED, brand fanovi компјутерски фанови

Продавам: 1. Нов ANTEC TRICool80 DBB - 460ден/ парче Dual Ball Be...


100 МКД
или предлог цена
Денес 00:26Se izdavaat Apartmani na 150 m od kejot na Ezeroto i plazata

Се издаваат Апартмани на 150 метри од кејот на Охридското езеро! ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 00:26Купувам куќа или вила во село ВАПИЛА - ОХРИД

Купувам КУЌА, ПЛАЦ за ГРАДБА или НИВА во Охридските села ВАПИЛА, ЛИВО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:26Se prodava Kukja vo Ohrid - naselba Vidobishta

Се продава КУЌА на 2 спрата во ОХРИД со Дворно место 294 м2 и површин...


84.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:25Toyota Corolla

Solidno socuvano vozilo dobri gumi,registrirano cela godina.


900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25Kombinirana sprava TOP LIFE

Prodavam kombinirana sprava za vezbanje so vkupna tezina na ploci 50k...


15.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 МКД
Денес 00:23Slep Sluzba 24/7 Vlecna Slep Sluzba

👉🏼⚠️ВРШИМЕ превоз на секакви видови на возила/мотори/земјоделски ма...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:20Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7

Vlecna Sluzba 24/7 brzi,sigurni,dostpani vo sekoe vreme so najdobri c...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 00:20Vlecna sluzba 24/7 Slep sluzba 24/7

👉🏼⚠️ВРШИМЕ превоз на секакви видови на возила/мотори/земјоделски ма...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 00:20S-Line значка, Комплет со самолеплива трака. Audi

🏁 S-Line значка ➡️ Комплет со самолеплива трака. ➡️ Цена за еден п...


400 МКД
или предлог цена
Денес 00:20Tepisonski patosnici originalni za Mercedes E-class w211

🏁 Изработка на типски патосници по мерка од оригинален германски теп...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:20Chrysler 300c 3.0crd 2007god 218ks

Chrysler 300c 3.0crd 2007година -Мотор на мерцедес 3.0 160kw или 218...


9.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:20Skii K2,vo odlichna sostojba

Prodavam odlichno socuvani skii K2... Za podetalni informacii na...


60 €
или предлог цена
Денес 00:19Car radio, 2 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD, B

🏁 Car radio, 2 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD, Bluetoot...


2.500 МКД
или предлог цена
- 34 % Попуст
3.800 МКД
Денес 00:19Detska kolichka za bliznaci

Ekstra socuvana i mnogu malku koristena detska kolichka za bliznaci. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Magneten drzac za skii, ski oprema, Menabo Made in Italy

❄️ ⛷Магнетен држач за скии ⛷❄️ ✅ Брза и лесна монтажа. ✅ Квалитетен...


3.500 €
или предлог цена
Денес 00:19Telefoni

Prodavam telefoni ima i novi so novi baterii i postari ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:19Lisici

Prodavam novi orginalni lisici so dva kluca i pepper sprej 200 denari...


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 00:19Se prodavaat novi nasloni navlaki za sedista so greaci

🏁 Наслон за седишта со греачи на две нивоа. ➡️ Квалитетен и модерен...


750 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Универзален потпирач нов неупотребуван, прилагодлив

🏁 Универзален потпирач нов неупотребуван, прилагодлив за повеќе вози...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:19APRILIA SR50 2012GOD.

APRILIA SR50 2012GOD., VO TOP SOSTOJBA, SO NOV STAGE6 KIT, UVEZENO OD...


1.050 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Денес 00:19Se prodava ski oprema, скии, чевли, skii

❄️Ски опрема за продажба⛷ 📞078/368-070 ➡️ Скии од 50-100 еу. ➡️ Ч...


100 €
или предлог цена
Денес 00:19VW GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS 2009GOD.

✔ VW GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS 2009GOD. ✔ ✔191800KM; ✔REGISTRACIJA...


5.400 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:19Гумена патосница "GledRing" оригинална за Mercedes C-class

🏁 Гумена патосница "GledRing" оригинална за Mercedes C-class w203 20...


1.800 €
или предлог цена
Денес 00:19MAZDA CX-7 2.2D 4x4 127KW/173KS 2011GOD.

✔MAZDA CX-7 2.2D 4x4 127KW/173KS 2011GOD.✔ ✔156000KM; ✔UVOZ OD SH...


10.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:19SEAT ALTEA 1.9TDI 77KW/105KS 2010GOD.

SEAT ALTEA 1.9TDI 77KW/105KS 2010GOD. -202000KM; -REGISTRACIJA DO...


5.550 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:19PEUGEOT 1007 1.4i 65KW/88KS 2007GOD.

PEUGEOT 1007 1.4i 65KW/88KS 2007GOD. -114600KM; -SERVISNA KNISHKA...


3.200 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:18Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Денес 00:18Opel Insignia 2.0 cdti 170 ks

Продавам Opel Insignia ECO 2.0 cdti 170 ks. Купена е 2014 г. од Olym...


13.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.800 €
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 00:17SE PRODAVA PLAC VO BUTEL 1 / ПЛАЦ БУТЕЛ 1

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА НА УЛИЦА ГАЛИЧНИК НА 10 МЕТРИ ОД ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ КЛИ...


110.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:16GAMING PC Комплет 580/9100F/16GB

H310 Maticna Nitro Sapphire Rx 580 4Gb 2x8 3000 mhz ram edniot e Hype...


34.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 00:16Renault kango

Reno kango vo odlicna sostojba Fabricki plin Napraven golem servi...


3.500 €
или предлог цена
Денес 00:15Страна 4 од 7828

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам