Подкатегорија:
                   
1044 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

peskara peskarenje

vrsime sekakov vid na peskarenje


29 сеп 12:39Промовирано

montaza na video nadzor kameri

Prodazba i montaza na sekakov vid na sistem za video nadzor i alarme...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:58Промовирано

Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:41parno greenje servis,odrzuvanje i izvedba na sekoj vid

IZVEDBA SERVIS I ODRZUVANJE NA VASETO GREENEJEE!!! voedno vrsime pop...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:27PARNO GREENJE Brzo EvtiNo i KvaLitetno!!!

montaza i servis na parnoto i podnoto greenje,vo sekoj moment i sekoe...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:27roletar monter marjan

montaza na alyminski roletni, plasticni roletni, garazni vrati, komar...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33montaza I popravka na roletni pvc.

montaza I popravka na roletni pvc. alymin garazni vrati


1 €
или предлог цена
Вчера 20:33Клима Сервис Klima Servis

Клима Сервис ви нуди : - Монтажа демонтажа - Хемиско и антибактерис...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19Freon R410A i R22

Se prodava boca so freon R410A (nova,neodpakuvana) i R22 (koristena)....


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28servis za ves masini

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:06сервис за машина за перење алишта

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останат...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:06Odvod otpušuvanje brzo i efikasno

Otpušuvanje so specijalna masina saljla 7.5 metri,odvodi vo kujna,kup...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:09haus majstor,house majstor, se okolu domot

evtina i kvalitetna usluga za vashite defekti vo domot, cistime i pec...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00vodovod, водоводџија, водовод, vodovodzija

popravka na boljeri, tush baterii, ceshmi instalaci itn.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00SERVIS ZA BELA TEHNIKA

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00HAUS MAJSTORSKI USLUGI

Vrsime popravki vo vasite domovi na elektricni i vodovodni instalacii...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:18TAPACIRANJE NA MEBEL I KOPLETEN SERVIS NA ISTITE!!

Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na:kancelariski mebel,mebe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:09POLIRANJE NA FAROVI I CELI VOZILA

VRATETE GO SJAJOT NA VASETO VOZILO PROFESIONALNO MASINSKO POLIRANJE ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06SERVIS ZA BELA TEHNIKA

SERVISIRANJE NA SITE BRENDOVI MASINI ZA ALISTA. SUSARI. SADOVI. PLOTN...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:38KAMERA 5 metri ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

.Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:08Laptop servis/Лаптоп сервис - Даниел

Вршиме поправка на секакви хардверски и софтверски дефекти. Поправ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Zavaruvanje

Zavaruvac, заварувач, Zavaruvame na teren


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:38Iznajmuvanje na potopni pumpi

Vrsime iznajmuvanje na pumpi so razlicen protok i visina. info na t...


20 €
или предлог цена
Вчера 00:21Odrzuvanje na delovni i stanbeni objekti

Odrzuvanje na komercijalni i stanbeni objekti So poveḱe od 20 god...


20 €
или предлог цена
Вчера 00:20Поправка на Перални,Бојлери,Машини за перење и сушење

⚠️⚠️⚠️ Поправка на БЕЛА ТЕХНИКА❗❗❗ МАЈСТОР ☎️ 0715502...


600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 МКД
01 окт 20:35ПОПРАВКА АПАРАТИ БЕЛА ТЕХНИКА

12 ГОДИНИ ИСКУСТВО во струката МАЈСТОР ☎️ 071550270 ДЕЈАН ☎️0762076...


500 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
750 МКД
01 окт 20:35PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 16:20POLIRANJE FAROVI - ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ И ЗАШТИТА НА - ПОЖОЛТЕНИ - ЗАМАТЕНИ И...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:33UREDUVANJE DVOROVI

UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI PO NAJNISKI CENI


1 €
или предлог цена
01 окт 14:18Popravki i korekcii na PVC prozori i vrati.

Vrsime popravki i korekciji na sekakov vid na plasticni pvc prozori i...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 13:38TAPACIRANJE I PRETAPACIRANJE NA SEKAKOV VID MEBEL

Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel Telefon za konta...


По Договор
или предлог цена
01 окт 13:06Електричар - Мајстор на повик

Електричар- Вршам оправки на шпорети, машини за алишта, бојлери, елек...


01 окт 13:00Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери

Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери. Чистење и мен...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 12:45AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 11:45AVTO KLIMA SERVIS ZA SITE KLIMI

АВТО КЛИМА СЕРВИС "КЛИМАТРОНИК" Ви нуди: 1. Нови хладњаци за клима...


87 €
или предлог цена
01 окт 10:17POLOVNI DELOVI "FORD" VOZILA

Плац за половни делови за "FORD" возила: Попуст на цел асортиман д...


1 €
или предлог цена
01 окт 10:17SERVIS ZA BOJLER

Vrsam servisiranje na site vidovi bojleri vo Skopje. Cena od 800-140...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 10:00AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:56AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:56Serves za Bela tehnika

Frizideri Peralni Masini za sadovi Masini za peglanje Masini za s...


01 окт 09:39Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам