Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3944 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava garnutura od Simpo

Garnitura od Simpo, kako nova, mnogu malku koristena, bez i edna greb...


50.000 МКД
или предлог цена
09 апр 20:40Промовирано

Детска соба за девојче

Продавам детска соба цена 500 евра. Домензии: Плакар 1- 222x52x49 Пл...


500 €
или предлог цена
14 апр 22:59Промовирано

Komoda

Se prodava Komoda od Simpo 103cm vo dobra sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 02:21Garnitura itno

Se prodava poradi mal prostor kupena 900€ se prodava 320€


320 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
420 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 00:34Garnitura vo odlicna sostojba

Se pridava komplet garnitura trosed, dvosed fotelja i masa vo dobra s...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:45sedmosed i fotelja

Se prodava sedmosed zaedno so fotelja mnogu malko koristeni. Dimenzi...


16.000 €
или предлог цена
Вчера 22:34Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 110*65*25 so tri vrati od...


2.490 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:22Klub Masa

Димензии: 100cm x 60cm


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 22:01bravarija i prodazbai izrabotka na inventar od zhelezo i drv

-Izrabotka na sekakov vid na inventar po naracka od zhelezo kombinira...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:49Ukrasni Pernici / Jastuci , BABY Jastucinja

Dimenzija 40x40 Polnilo: Silikonsko lio Navlaka: 100% pamuk Za pogole...


180 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Sedmosed

Se prodava sedmosed poloven socuvan maksimalno moze da se vidi na lic...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:11Garnitura za sedenje

Se prodava garnitura za sedenje (trosed, dvosed i fotelja). Garnitur...


12.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:32Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:30СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНА ДНЕВНА СОБА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА ДОБРО ЗАЧУВАНА. * ТРОСЕД * ДВЕ ФО...


320 €
или предлог цена
Вчера 19:07  НОВ ОГЛАС

TV KOMODA

Se prodava tv komoda so fioki bez nikakvi ostetuvanja.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 18:54Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

Вчера 18:50Dormo Simpo

Komoda od Simpo model Dormo v/s/d, 80/40/150. Furniran hrast. Edna g...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 18:37SEDMOSED - GARNITURA

Sedmosedot e da nerecam nov Kupen e pred 3 meseci Edniot del se...


18.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:36ТРОСЕД НА СПУШТАЊЕ ПОВОЛНО

Се продава ПОВОЛНО добро сочуван тросед на спуштање со должина 190 cm...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

AGOLNA GARNITURA

Prodavam agolna garnitura vo dobra sostojba bez mehanizam, moze da se...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:32Prodavam trosed I dve fotelji

Garniturata e vo dobra sostojba, kupena od Tehnokoop. Se prodava komp...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 18:27prodavam fotelji na spustanje

prodavam dve fotelji na spustanje,edna do druga sluzat i kako dvosed ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:07  НОВ ОГЛАС

Retro fotelji - fotelja - фотељи - фотеља

Prodavam retro fotelji, za restavracija. Potrebno e pretapaciranje i ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

Prodavam tv komoda za dnevna soba

Prodavam nova komoda za vo dnevna soba odlicno socuvana (Se montira...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:58Фотелја

Се продава фотелја со димензии 100x100


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56Масичка за во дневна соба

Клуб маса за во дневна соба со димензии 60х100х45


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56Аголна Гарнитура 160x90

Се продава Аголна Гарнитура со димензии160x90


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55Sedmosed...

Se prodava sedmosed prilicno zacuvan,fotelja i malo masice...cena po ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Krevet..

Se prodava krevet koristen mal vremenski period,po dogovor ...076 991...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Agolna garnitura

Prodavam aglona garnitura,kako nova!!Garniturata e so mehanizam i se ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:19Mnogu socuvana komoda

Се продава многу сочувана и јака комода За повеќе информации на 0754...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:18DVA TROSEDI

Ganc novi ne se mnogu upotrbuvani ..SE PRODAVAAT BIDEJKI POGRESNA DI...


8.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.300 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:48Регал

Регалот се состои од три елементи, зачуван, во добра состојба. Цена ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 16:39Гарнитура (тросед, и три фотелји)

Гарнитурата е во добра состојба, зачувана со две големи и една помала...


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 16:39Garnitura De Marco - od Simpo

Se prodava garnitura trosed, dvosed i fotelja De Marco od Simpo stara...


19.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 16:14KOMODA KOMPLETNA ZA DNEVNA

.


200 €
или предлог цена
Вчера 15:56KOMODA. 6500

KAKO NOVA


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 15:03Komoda

Prodavam 2 komodi i masa za kujna so 6 stolici. Komplet idat ne gi de...


370 €
или предлог цена
Вчера 14:48Masi

Izrabotka na masi po vasa merka Samo konstrukcija ili so podloga iv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:57masi

izrabotka na plotni za masi od cam i buka


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:56Agolna garnitura za samo 12000 den

Garniturata e stara 5 God I e vo odlicna sostojba. Plus se spusta za ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:54Страна 1 од 99