Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
814 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

--- LED ROTIRACKI DISKO SIJALICI ---- DISCO OSVETLUVANJE

https://www.facebook. M&D online shop Stisni like da gi videte site...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Денес 17:36Prodavam rosteri-plafonjerki

Prodavam rosteri-plafonjerki nadgradni so instalirani LED neonki.


850 МКД
или предлог цена
Денес 17:31novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
Денес 14:42Lusteri

Dva lusteri vo dobar sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:41Moderen luster, led

Se prodava extra socuvan led luster so 8 kristalni "epruveti" Po po...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:59>>>> SOLAREN SISTEM ZA OSVETLUVANJE <<<<

Solar Charging System "E"-Solaren Sistem Za Osvetluvanje -SE POLNI D...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Денес 10:32Lusteri NOVI

Novi nekoristeni Kontakt: 078323726 ceni oddelno: 40evra, 30evra ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:45Ugradni lusteri

Ugradni lusteri 15 parçinja.200 den parçe.


150 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 МКД
Денес 00:32ЛУСТЕР ОД БЕЛГРАД, ЕКСКЛУЗИВЕН,за трпезарија или дневна соба

Се продава лустер сочуван како на сликите за трпезарија или дневна со...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:17ЅИДНИ ЛАМПИ, БОРДО ДРВО, МАТ КУГЛИ, 4 ИДЕНТИЧНИ, ОД БЕЛГРАД

Се продаваат 4 идентични, ѕидни лампи за претсобје, нови, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:17ЛУСТЕР од ексклузивна продавница во Белград

Се продава лустер купен од Белград. Во ретро етно стил. Сочуван пот...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:16Abazur Lamba

Abazur Lamba za vo dnevna soba super zacuvana


1 €
или предлог цена
Вчера 14:42Се продаваат пар ѕидни лампи

Се продаваат пар ѕидни лампи во добра состојба Тел: 077577185


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40ЛЕД Водоотпорни насочени светла

ЛЕД Водоотпорни насочени светла, вградна и надградна. 20W IP66. По ед...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16LED Neonki 120cm 18W /3000K ZOLTI/

Се продаваат 7 неонки од 120cm LED 1600lm мека жолта светлина посебен...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја н...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14ЛЕД 22W Насочно светло за на шина 1 Парче.

LED 22W Светло за на шина, силна светлина, 6500К 2200lm насочно. Едно...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13LED Armaturi 220V

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13LED RGB 10W Рефлектор со даљинско

Се продава ЛЕД РГБ Рефлектор 10W со даљинско за менување бои. Цена 50...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12LED Рефлектор 200W ВРВЕН КВАЛИТЕТ -50%!!

ЛЕД Уличен Рефлектор 200W IP67. Врвен квалитет, врвна заштита. Сега н...


3.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12LED Ulicni Reflektori 20W

LED Ulichni reflektori 20W. IP65 6500K. Idealni za osvetluvanje na dv...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12ЛЕД Рефлектори 100W

ЛЕД Рефлектори 100W IP65, IP66. 6500K. Врвен квалитет. Црн - 1800ден....


1.799 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12ЛЕД Улични Рефлектори 26W

ЛЕД Улични Рефлектори 26W IP65. Количина: 2. Одличен квалитет. Праќа...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11LED Светларници 150W IP65 Highbay Light

ЛЕД Светларници (Highbay Light), округла форма, врвен квалитет, за ос...


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11ЛЕД Плафонки 22W Вградни блескави

ЛЕД Плафонки 22W 30x30cm димензија вградливи. 6500K IP55 Врвен квалит...


280 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11ЛЕД 100W Рефлектор IP66

ЛЕД Рефлектор 100W. Врвен квалитет. IP66 заштита. 6500К јачина на бој...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11LED Светлечка Реклама 2m x 20cm ЦРВЕНА

Рекламата е користена една година и издржлива за внатрешни и надвореш...


90 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
95 €
Вчера 13:10200W ЛЕД Светла без насочни сенила

Се продаваат два големи ЛЕД Рефлектори врвен квалитет без насочни кап...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:10ЗИДНИ ЛАМБИ НОВИ

ЛАМБИТЕ СЕ НОВИ, ИМАМ ДВА КОМПЛЕТА. ПАР Е 800ДЕН. А КОМПЛЕТ ДВАТА ПАР...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:492 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење

===================================== | Карактеристики за производот...


299 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28PRODAVAM DUPLI NEONKI ODLICNI

Neonki odlicni izvadeni od kancelarii


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Вчера 07:14ЛУСТЕР СО ТРИ СВЕТИЛКИ

Се продава ретро стил на лустер со три мат-бели долгнавести ''кугл...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мар 23:40Lusteri novi

Slika 1 nov rotiracki luster cena 900.Slika 2 led luster cena 700 den...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 мар 20:36Se prodavat led paneli 20W- F220mm 1200Lm.

Se prodavat povolno mnogu malce koristeni led-paneli 20W,F220mm. 13 ...


250 МКД
или предлог цена
03 мар 19:41Besplatno Osvetluvanje-Solarno!

Modeli za Solarno osvetlenie,IP65 setifikacija,Vodootporni,so senzor ...


440 МКД
или предлог цена
03 мар 18:24SOLAR SYSTEM OSVETLUVACKI SOLARNI SISTEMI

посветла од било кога мулти-функционален систем мини соларни дома ос...


По Договор
или предлог цена
03 мар 17:27Страна 1 од 21