Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2003 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:44Промовирано

Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 07:09Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 15:44Промовирано

" OGRADI - ROLETNI "

Izrabotuvam ogradi roletni od profil 60x20, 80×20, i lim roletna so d...


70 €
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Останато

Денес 14:48Се продаваат палми

Се продаваат палми Цена од 500- 6000 ден. во зависност од големината


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 14:47Дрвена клупа Drvena klupa

Клупата е нова, не користена.


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 14:18Algida cador

Se prodava nov cador od Algida sladoledi,sirina 2 metri izraboteno od...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:51pila za kosenje ogradi orginal bosh

pila za kosenje ogradi orginal bosh


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 13:20Косење на стадиони

Косење на големи стадиони со професионална опрема,може еднократно и м...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 13:19Продавам самоодна косилка Cub Cadet како нова

Моќност (kW/min-1): 2.1 / 2.800 Должина на ножот: 53 cm Тип н...


24.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

Rasad piper I patlidjan

Се продава расад пипер. Каварџик, благ и лут , везен благ и лут , б...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:06AJVARSKI RASAD

Расад од сите сорти. Струмички за ајвар, каварџик благ ,лут везен ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:06Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra

Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra super kvalitet .


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 13:00Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 WWW.NAVODNUVANJE.MK https://www.facebook.com/navo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kosenje na treva

Kosenje na treva i ostanato vo dvorovi,okolu zgradi,vikendici,ovostar...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

Денес 13:00Set garnituri za vo dvor

Set garnituri za vo dvor kako na fotografiite


10.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 13:00ТЕНДА И ПЛАТНА ЗА ТЕНДА 3 х 3 метрра

АКЦИЈА КОМПЛЕТ ТЕНДА 3499 денари ! -НАЈНИСКА ЦЕНА И НАЈДОБАР КВАЛИТЕ...


3.499 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 13:00ATOMIZER PRSKALICA MORAVKA

Se prodava komplet prskalica MORAAVKA so 80 m crevo ispravna so nov m...


180 €
или предлог цена
Денес 12:35Se prodavaat limoni

Se prodavaat rodni limoni, ima poveke izbor. 075 990 718


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 12:33PREMIUM TENDI

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 12:32IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI SAKSII BUNARI VOVCINJA I MNOGU DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 12:12PRSKALKI ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA

-PRODAVAM SISTEM.ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA ZA RAZLADUVANJE VO L...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:53EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Trimer za treva bosch

Kako nov so garancija


111.111 €
или предлог цена
Денес 11:47SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:46Kosilka kosilica kosacka od samohodna CH

Prodavam 2 kosilki doneseni od CH servisirani smeneto ulje i naostren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 11:29Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


200 МКД
или предлог цена
Денес 11:15Ogradi

Lizgacka vrata330cm Vrata 120cm Ogradi 2x500cm


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Градина / Огради

Денес 11:13KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Градина / Огради

Денес 10:32ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Градина / Огради

Денес 10:31ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Огради

Денес 10:29ALUMINSKI OGRADI SKALI RESETKI TROSEDI TENDI KAPII

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Огради

Денес 10:29STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Градина / Огради

Денес 10:27Мини капка по капка за саксија

Автоматско наводнување, капка по капка за саксии.


50 МКД
или предлог цена
Денес 10:05Bio humus od kaliforniski crvi

Visoko kvaliteten biohumus preraboten od kaliforniski crvi pogoden za...


300 МКД
или предлог цена
Струмица

Градина / Останато

Денес 09:46ПРОДАВАМ КОСАЧКА 1300 W

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧНА КОСАЧКА 1300 W


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:21GRADINA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA !!! . . . FOTINIJA RED ROBIN UKRASNI DRVCA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:04BUDLEJA LETEN JORGOVAN

Prekrasna trajnica grmuska,raste do 2m visina ,isto tol...


400 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Ogradi ugraduvanje

Vrsime priprema i ograduvanje so metalna poncikuvana ili plastifirana...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 23:05Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам