AVTOCENTAR


AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP ( vo sekoe vreme...

777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008 / 2007god. Maksimalno so...

12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...

8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...

8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...

8.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 118kw 6-brzini 2011god. "AVTOCENTAR"

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 118kw 6-brzini 2011 / 2010god. Ekstra socu...

6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AUDI A3 1.9 TDI 77kw Reg. 2008god. "AVTOCENTAR"

AUDI A3 1.9 TDI 77kw Proizvedeno 6. 2008god. Vo ekstra sostojba ...

5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2007god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw DSG AVTOMATIK PROIZVEDEN 10. 2007god. Mak...

5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2006god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw Proizveden 16. 11. 2006god. Ekstra socuv...

4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel 2008god. "AVTOCENTAR"

FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel Proizveden 2008god. Ekstra socuvan ...

5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MINI COOPER D 1.6 HDI 80kw 6-brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MINI COOPER D 1.6 HDI 80kw ( DIZEL ) 6-brzini PROIZVEDEN 2008god. ...

5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw 2004god. "AVTOCENTAR"

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw Proizvedena 2004god. Ekstra socuvana ...

3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 55kw PROIZVEDENO 7. 2009god. Ekstra s...

3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw 2006god. "AVTOCENTAR"

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw Proizvedeno 2006god. Ekstra socuvano . ...

2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003god. "AVTOCENTAR"

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini Proizvedena 2003god. Vo e...

2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

SEAT TOLEDO 2.3 V5 125kw BENZIN / PLIN 2002god. "AVTOCENTAR"

SEAT TOLEDO 2.3 V5 125kw ( so a-test plin dizna sistem ) Proizved...

2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 1974god.

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw Proizvedena 1974god. Maksimalno socuvana...

3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.

MERCEDES 123 240 DIZEL Proizveden 1981god. Maksimalno socuvan . ...

4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...

1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...

3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 97god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 97god. Ekstra socuv...

2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 98god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 98god. Ekstra socuva...

2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Maksimalno socuvan. *...

4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. MAKSIMALNO...

6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK 2006g. "AVTOCENTAR"

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK Proizvedeno 2006 / 2005g. Ekstra so...

6.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...

11.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...

21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...

4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007 / 2006god. Ekstr...

6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...

7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...

7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...

9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...

10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

RENAULT 4 TL 1977god.

RENAULT 4 TL 1977god. So dokumenti Prevod NEMA . Cena : 450e. ...

450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

ZASTAVA 125 P 1.5 55kw 1979god.

ZASTAVA 125 P 1.5 55kw Proizvedena 1979god. ( Prv sopstvenik ) ...

450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

OPEL FRONTERA 93/2003 16-ki

OPEL FRONTERA 93/2003god. ALU. BANDASI 16-ki Cena : 10.000 DEN. ...

10.000 МКД
или предлог цена

BMW E60 2003/2009 16-ki

BMW E60 2003/2009god. ALU. BANDASI 16-ki Cena : 10.000 DEN. Tel...

10.000 МКД
или предлог цена

MERCEDES ML 98/2004 16-ki

MERCEDES ML 98/2004god. ALU. BANDASI 16-ki Cena : 10.000 DEN. Te...

10.000 МКД
или предлог цена

NISSAN NAVARA 2005/2008 16-ki

NISSAN NAVARA 2005/2008god. METALNI BANDASI 16-ki Cena : 10.000 DEN...

10.000 МКД
или предлог цена

TOYOTA RAV-4 2000/2005 16-ki

TOYOTA RAV-4 2000/2005god. METALNI BANDASI 16-ki Cena : 10.000 DEN....

10.000 МКД
или предлог цена

LAND ROVER FREELANDER 98/2003 15-ki

LAND ROVER FREELANDER 98/2003god. METALNI BANDASI 15-ki Cena : 10....

10.000 МКД
или предлог цена

JEEP GRAND CHEROKEE 2000/2005 17-ki

ZA JEEP GRAND CHEROKEE 2000/2005god. ALU. BANDASI 17-ki Cena : 10....

10.000 МКД
или предлог цена

AVTOCENTAR

Телефон: 071796007 / 070329480

Град: Тетово

Facebook страна: avtocentar tetovo

Instagram страна: avtocentar_2006

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ODKUP - ZAMENA TEL : 071796007 VIBER : 070329480 AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTOCENTAR

2002

Тетово

www.reklama5.mk/AVTOCENTAR

071796007 / 070329480

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам