Агенција за недвижности Оkey


Plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac od 487m2 nad zeleznica stanica, nad dr. Blaze zabarot...

36.000 €
или предлог цена

SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALA VLEZ DOBRENOEC

Se prodava plac so povrsina od 1400 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, ...

1 €
или предлог цена

SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Ku...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...

1 €
или предлог цена

Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...

1 €
или предлог цена

Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Oslo...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Stan na 1vi kat na Bulevar

Se prodava stan so povrsina od 56 m2 + 6m2 podrum, na prvi kat, juzno...

46.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Plac vo nova naselba Ivanidol

Se prodava plac so povrsina od 1785m2 vo novata naselba Ivanidol. Pla...

1 €
или предлог цена

Deloven objekt od 500m2 na Bulevar

Se prodava ili izdava deloven objekt od 500m2 na Bul. Osloboduvanje. ...

1 €
или предлог цена

Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava plac vo n. Ivanidol

Se prodava plac vo n. Ivanidol so povrsina od 900m2, vcrtana markica ...

39 €
или предлог цена

Agencija za nedviznosti OKEY

Do kolku imate potreba od kupuvanje ili prodavanje na nedvizen imot (...

1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Se prodava deloven objekt vo T.C. Trudbenik - Ohrid

Se prodava deloven objekt so povrsina od 115 m2 vo T.C. Trudbenik - O...

1 €
или предлог цена

SE PRODAVA PLAC POD KRUSINO

Se prodava plac pod Krusino, so povrsina od 700 m2, vozdusna banja so...

1 €
или предлог цена

SE PRODAVA NOVA KUKJA SPROTI ARABELA

Se prodava nova kukja so povrsina od 320m2 dvorno mesto, 200 m2 stanb...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava kukja nad Kasarna

Se prodava kukja nad Kasarnata vo Kicevo, kukjata e na 3 sprata od ko...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrad...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Se prodava nova kukja so deloven prostor

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e pod...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi

Se prodava kukja na 3 sprata so povrsina od 511m2. Kukjata e so prize...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava plac vo nas. Karposh

Se prodavaat placevi so povrsina od 360 do 500 m2 vo nas. Karposh. P...

1 €
или предлог цена

Se prodava kukja vo Pashino

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podele...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava kukja

Se prodava kukja vo n. Rastanski Pat na glavna ulica so kvadratura od...

98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava plac zad Nabizi

Se prodava plac za Nabizi so povrsina od 1207m2. Ima markica so okolu...

1 €
или предлог цена

Se prodava plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac koj se naogja nad zeleznicka stanica pod Krusino. Do ...

27 €
или предлог цена

Niva na asvalten pat 10000m2

Se prodavaat poveke nivi vo blizina na kicevo vo atar na selo karbuni...

1 €
или предлог цена

Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

Se prodava plac so 610m2 so markica za gradba, neposredno do prodavni...

85 €
или предлог цена

Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...

10 €
или предлог цена

NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

Se prodava nova kukja, komplet opremena, se novo, ne koristeno, kako ...

99.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...

1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

Se prodava kukja so povrsina od 400m2, na 100 metri od opstinata, na ...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...

29 €
или предлог цена

SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...

110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Plac pod Krusino na glaven pat

Se prodava plac so povrsina od 1120m2 na glaven pat za Krusino. Placo...

1 €
или предлог цена

Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi

Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stad...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk

Se prodava gradezen plac so povrsina od 12000 m2 na izlez od kicevo k...

30 €
или предлог цена

Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...

98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...

750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...

1 €
или предлог цена

Se prodava magacinski prostor kaj Atva

Se prodavaat magacini so vkupna povrsina 1700m2 i moze da se delat ne...

450 €
или предлог цена

Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko ...

220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...

6.000 €
или предлог цена

Kukja vo centralniot del na gradot

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski...

1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...

1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Страна 1 од 2

Агенција за недвижности Оkey

Телефон: 070 318 320

Адреса: Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево

Град: Кичево

Агенција за Недвижности

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Агенција за недвижности Оkey

Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
6250

Кичево

www.reklama5.mk/okey

070 318 320

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам