Денис


SEAT ALTEA XL 1.6TDI 105HP 2010 FACELIFT MODEL

🏁 SEAT ALTEA XL 1.6TDi 77KW-105HP 2010GODINA FACELIFT-MODEL. -Uvoz ...

5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA D- OPC 1.6Turbo 192HP 2007GOD- MOZE ZAMENA

🏁 OPEL CORSA-D OPC 1.6Turbo 141KW- 192HP 2007GODINA LIMITED EDITION....

7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

BMW X5 3.0D 218HP FACELIFT- MODEL- AUTOMATIK

🏁 BMW X5 3.0D 160KW- 218HP 2004GOD FACELIFT- MODEL AUTOMATIK. REG D...

7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW X3 2.5si X-DRIVE 218HP 2007GOD FACELIFT MODEL PERFEKTEN

🏁 BMW X3 2.5si X-DRIVE 160KW-218HP 2007GODINA FACELIFT MODEL. Vozil...

7.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

MERCEDES- BENZ C200CDI 136HP 2009GOD- NAVY- REG

🏁 MERCEDES-BENZ C200CDI 100KW-136KW 2009GODINA- AVTOMATIK UVOZ OD DE...

9.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

SMART FORFOUR 1.5i 109HP 2006GOD▪︎ PANORAMA▪︎

🏁 SMART FORFOUR PASSION EDITION 1.5i 80KW- 109HP 2006 GODINA - REG...

2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денис

Телефон: 078282738

Град: Аеродром

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Денис


Аеродром

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=545095

078282738

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам