S-Auto


Avto Delovi & S-Auto Kicevo | 1

„S-AUTO“ Авто плац - продажба на автомобили, голем избор на автомобил...

По Договор
или предлог цена

Avto Delovi & S-Auto Kicevo | 2

„S-AUTO“ Авто плац - продажба на автомобили, голем избор на автомобил...

По Договор
или предлог цена

Fiat Punto 1.1 benzin 2000g / Na delovi

Fiat Punto 1.1 benzin 2000g / Na delovi se sto vi treba.

По Договор
или предлог цена

Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin

Se prodava Alfa 156 1.8 (benzin) Twinspark, fali reg, pali-vozi ☎️...

950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Peugeot 807 2.0 16v 2005 god

Se prodavaat delovi od Peugeot 807 2.0 16v 2005 god Se shto vi tre...

По Договор
или предлог цена

Renault Megane Svenic 2006 g 1.9 DCi - Za delovi

Renault Megane Scenic 2006g 1.9 DCi se sto vi treba na delovi

По Договор
или предлог цена

Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi o...

2.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god / MKD dokumenti

Se prodava Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god vo odlicna sostojba, eden...

1.400 €
или предлог цена

Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na ...

650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Peugeot 807 2.0 HDI 2005 god - Za delovi

Se prodava Peugeot 807 2.0 HDI 2005 god na delovi vo odlicna sostojba...

По Договор
или предлог цена

Alfa Romeo 1.4 twinspark 1999 god / Za Delovi

Se prodava Alfa Romeo 1.4 twinspark 1999 god na delovi, se shto vi tr...

По Договор
или предлог цена

Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi

Se prodava Mercedes C220 CDI 1999 god na delovi, redizajn vo odlicna ...

По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Mercedes E320 CDI 2001 / za delovi

Se prodava Mercedes E320 CDI 2001 god cel ili delovi od nego.

По Договор
или предлог цена

VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba

900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Mercedes E220 CDI 1999 god / Na delovi

Se prodava Mercedes E220 CDI proizveden 1999 god, se na delovi sto vi...

По Договор
или предлог цена

VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen | Top sostojba

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen racen menuvac 2003 god, r...

2.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Lancia Ypsilon 1999 benzin-atest plin | Za delovi

Se prodavaat delovi od Lancia Ypsilon 1999 so atestiran plinski ured,...

По Договор
или предлог цена

Opel Astra 1.6 16v 74kw / S-Auto Kicevo

Se prodava ili zamenuva Opel Astra 1.6 16v 74kw 1999 god vo odlicna s...

1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

VW Caddy 1.9 TDI 110ks 2000god | S-Auto

- VW Caddy 1.9 TDI 110ks 2000god - Se od delovi ✅️ Kargo do vashat...

По Договор
или предлог цена

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 - Full, pali-vozi | Delovi

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002, full oprema, kozha, al.bandazi, pali-voz...

По Договор
или предлог цена

Golf 4 | Se sto vi treba na delovi | S-Auto Kicevo

Se sto vi treba za Golf 4 do posledno shtrafce

По Договор
или предлог цена

Audi A6 2.8 V6 benzin 190ks - Na delovi, top sostojba

Audi A6 2.8 V6 benzin 190ks - Na delovi, vo perfektna sostojba (enter...

По Договор
или предлог цена

Mazda 626 2.0 DITD / Za delovi / S-Auto Kicevo

Se prodava Mazda 626 2.0 DITD (dizel) na delovi se shto vi treba.

По Договор
или предлог цена

WV Passat 1.9 TDI 131ks | Full | Na delovi

Se prodava WV Passat 1.9 TDI 131ks so full oprema, na delovi, do posl...

По Договор
или предлог цена

Citroen Picasso 2.0 HDI 2008 - Na delovi | S-Auto

Citroen Picasso 2.0 HDI 2008 - Se od delovi do posleden del.. - Ka...

По Договор
или предлог цена

Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini | Za delovi

Se prodava Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini, se sto vi treba na de...

По Договор
или предлог цена

Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - Delovi

Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - se sto vi treba na delovi

По Договор
или предлог цена

BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodavaat delovi za BMW 730 2002, se shto vi treba.

По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Opel Astra G 1.8 / 2.0 16v - Avto-Delovi

Se sto vi treba na delovi od Opel Astra G model 1.8 16v a imame na ra...

По Договор
или предлог цена

Audi 2.5 A6 TDI 2000 god - Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodava Audi 2.5 A6 TDI 2000 god, se sto vi treba na delovi ✅ K...

По Договор
или предлог цена

Shkoda Fabia 1.9 SDI 2001 / Na Delovi

Shkoda Fabia 1.9 SDI proizvodena 2001 god, se sto vi treba do poslede...

По Договор
или предлог цена

Alfa Romeo 1.6 twinspark benzin/plin - Na delovi

Alfa Romeo 1.6 twinspark benzin/plin - Se prodava na delovi ✅ Kargo ...

По Договор
или предлог цена

Opel Astra H 2004 1.9 CDTI - Na delovi

Opel Astra H 2004 1.9 CDTI - Se sto vi treba na delovi ✅ Kargo ☎️...

По Договор
или предлог цена

Mazda 6, 2.0 benzin | 2003 god | Za delovi

Se prodava Mazda 6, 2.0 benzin, 2003 god vo odlicna sostojba - na del...

По Договор
или предлог цена

Mazda 626 Dizel / 2000 god / Na delovi

Se prodava na delovi Mazda 626 dizel, 2000 god, se shto vi treba na d...

По Договор
или предлог цена

Alfa Romeo Twinspark 1.6 benzin/plin - Za delovi

Se prodava Alfa Romeo Twinspark 1.6 benzin/plin dizna sistem - na del...

По Договор
или предлог цена

Renault Clio 1.5 DCi 2004 god / full oprema / Za delovi

Se prodava Renault Clio 1.5 DCi 2004 godina so full oprema, se funkci...

По Договор
или предлог цена

WV Passat 1.8t 150ks 1999 godina - Na delovi

WV Passat 1.8t 150ks 1999 godina - Se sto vi treba na delovi ✅ Kar...

По Договор
или предлог цена

Opel Astra F / Na delovi / S Auto - Kicevo

Golem izbor na delovi od Opel Astra F

По Договор
или предлог цена

Opel Astra 1.8 16v cabrio / 140.000km / limited

Se prodava maksimalno socuvana Opel Astra 1.8 16v limited so realni 1...

По Договор
или предлог цена

WV Passat | Delovi

Se prodavaat delovi za WV Passat, se shto vi treba na edno mesto...

По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Mazda 6 2.0 benzin 2004 god automatic, S-Auto

Se prodava Mazda 6 2.0 benzin 2004 god so automatic menuvac vo odlicn...

По Договор
или предлог цена

BMW 316i comact / plin / Na delovi

Se prodava BMW 316i so vgraden plinski ured. Voziloto se prodava na d...

По Договор
или предлог цена

Opel Astra 1.8 16v & Fiat Punto 1.1/1.7td - Za delovi

➡️ Opel Astra 1.8 16v benzin / Na delovi ➡️ Fiat Punto 1.1 benzin & ...

По Договор
или предлог цена

Nissan Almera 1.5 DCi 2003 god - Delovi ili cela

Se prodava Nissan Almera 1.5 DCi - Renault motor, 2003 god, na delovi...

По Договор
или предлог цена

Opel Astra 2.0 8v 115ks | Za delovi | S-Auto Kicevo

Opel Astra 2.0 8v 115ks za delovi, odlicen motor, sportsko volance, b...

По Договор
или предлог цена

Audi A4 2.8 benzin / 1997 / Automatic

Se prodava Audi A4 2.8 benzin 1997 godina - za delovi

По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Mercedes C180 benzin / na delovi

Se prodava Mercedes C180 benzin 1997 god, se shto vi treba na delovi....

По Договор
или предлог цена

Seat Cordoba 1.4 mpi 2000 god | Za delovi

Seat Cordoba 1.4 mpi 2000 god (benzin), el.prozori, dobar enterier i ...

По Договор
или предлог цена

Ford Escord | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se shto vi treba za Ford Mondeo na delovi....

По Договор
или предлог цена

Mercedes A200 CDI Avangarde | 2007 god | Za delovi

Se prodava Mercedes A200 CDI 2007 godina, 6 brzini, manual menjac, av...

По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Страна 1 од 3

S-Auto

Телефон: 078411181

Адреса: Marshal Tito br.1

Град: Кичево

Facebook страна: https://www.facebook.com/s.auto.mk

„S-Auto“ - Вашиот верен пријател за половни делови & авто плац на голем избор на возила, кој работи активно веќе 11 години.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
S-Auto

Marshal Tito br.1

Кичево

www.reklama5.mk/s-auto

078411181

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам