AUTO IMPERIA


NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110HP BUSINESS 2018

SE PRODAVA NISSAN QASHQAI NOV UVOZ OD EU REDOVNO SERVISIRAN VO OVL...

17.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 HIGHLINE

SE PRODAVA GOLF 7 1.6 105HP HIGHLINE 2013 Od oprema poseduva: Abs ...

10.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

AUDI A6 MATRIX 2.0TDI 190HP 2018

Se prodava Audi A6 Matrix,Od oprema Sport line so Ultra Sport dizel m...

33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

MERCEDES-BENZ E200d AVANTGARDE 2019/2020

SE PRODAVA Mercedes-Benz E200d Avantgarde proziveden 2019,Prva regist...

43.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

AUDI A3 1.6TDI 110HP SPORTBACK 2017

SE PRODAVA AUDI A3 1.6TDI 2017 NOV UVOZ OD EU VOZILTO E SEVISIRANO ...

17.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110Hp ECOFLEX 2017

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110Hp ECOFLEX OD OPREMA POSEDUVA; ...

12.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110Hp ECOFLEX 2017

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110Hp ECOFLEX OD OPREMA POSEDUVA; ...

11.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

VOLKSWAGEN GOLF GTD 2.0TDI 184HP 2014

SE PORDAVA GOLF 7 GTD SO FULL OPREMA VOZILOTO E NOV UVOZ OD EU PO...

18.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

MERCEDES-BENZ C180D 122HP 9G BUSINESS 2019

SE PRODAVA MERCEDES-BENZ C180D PROIZVEDEN 2019 PRV SOPSTVENIK 300...

33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

VOLKSWAGEN GOLF 7.5 1.6TDI 116HP COMFORTLINE 2018

SE PRODAVA VW GOLF 7.5 1.6 116HP 2018 -NOV UVOZ OD EU -SPREMNO SE...

16.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 3008 1.6 BLUEHDI 100 S&S ACTIVE BUSINESS 2018

SE PRODAVA PEUGEOT 3008 1.6HDI ACITVE BUSINESS PAKET VOZILOTO E V...

17.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

VW GOLF 6 1.6TDI 110HP 2009

ABS Aluminiumski trkala Odmarac za raka CD player Centralno zaklu...

7.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.6CDTI 110HP ECOFLEX 2016

SO PRODAVA OPEL ASTRA 1.6CDTI 110HP 2016 OD OPREMA POSEDUVA: Abs ...

10.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

AUDI A3 30TDI 116HP SALOON 2018

SE PRODAVA AUDI A3 30TDI 116HP LIMUZINA 2018 -NOV UVOZ OD EU -BOJ...

18.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

BMW 120D 184HP M SPORT AUTOMATIC

SE PRODAVA BMW 120D M SPORT so 184hp so avtomatski/tiptronic menuvac....

13.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

ЧЕЛИЛНИ БАНДАЖИ СО ГУМИ ЗА ГОЛФ 7

Се продаваат челични бандажи со оргинал раткапни и алл сеасон гуми MI...

200 €
или предлог цена

PEUGEOT 307 HDI

Se prodava Peugeot 307 2.0HDI 136hp 11/2006 proizvedena. Voziloto e ...

2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

AUTO IMPERIA

Телефон: 070399542

Град: Аеродром

Facebook страна: https://www.facebook.com/autoimperiamk-105051584641459

Instagram страна: https://www.instagram.com/autoimperia.mk/?hl=en

AUTOIMPERIA е Компанија која се занимава со увоз на половни автомобили од доверливи и веќе потврдени,со децении на постоење Лизинг & Осигурителни компании ширум Европа. Секое увезено возило задолжително поседува сервисна книшка со точно утврдени сервиси , со што се гарантирааат изминатите километетри. Доколку Вашиот Автомобил од Соништата го немаме како избор - понуда , Ви стоиме на располагање , истото можеме во најбрз рок да го обезбедиме ... ИЗБЕРЕТЕ ГО НАЈДОБРОТО !!! —ЗА СИТЕ ИНФОРМАЦИИ -НАРАЧКИ— Јавете се на 070399542

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AUTO IMPERIA

1000

Аеродром

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=856545

070399542

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам