Подкатегорија:
                   
5396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Cooler kuler za i3, i5 i i7 intel procesori

Nov cooler za intel procesori i3, i5, i7


600 МКД
или предлог цена
Денес 14:10Motherboard Asus TUF B450-PLUS GAMING

Продавам матична Asus TUF B450-PLUS GAMING RAM: DDR4 Socket: AM4 C...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti GPU

Prodavam graficka SPECIFICATIONS NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti GP...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Intel Core i5 8400

Prodavam procesor Intel Core i5 8400 Total Cores 6. Total Th...


10.500 €
или предлог цена
Денес 13:52MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

Grafickata e stavena vo kompjuter i ne e pomestena posle toa. Kako no...


Денес 13:38Се продаваат NVIDIA RTX 2060, 2070S, 3060, 3060TI

Msi Ventus 2x 2060 - 20000мкд ASUS Dual 2070super - 26 000мкд Asu...


1 €
или предлог цена
Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

MONITOR LG 19INCEN,KOMPLET KABLI,SUPER SLIKA

MONITOROT E SO ODLICNA SLIKA,19INCI WIDE 1440X900 REZOLUCIJA,KOMPLET ...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:36Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:33Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicni ruteri TP Link 740 n mnogu brzi


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:33Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
Денес 13:33GRAFICKA ASUS GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka Asus 1050TI 4GB. Grafickata e ispravna . Si raboti ...


Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam VGA Graficka karta MSI RX470 4 GB

MSI RX470 4 GB Poveke informacii na 075416464


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Ethereum Mining Rig 365MHS / 850 W

Se prodava mining rig so x6 Nvidia 3060Ti 8GB-Dell. Rigot vadi stabil...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

1. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plus, non modular - 3,300ден 2. EVGA 700...


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:56D link ant24 wifi 2.4ghz 18db

18 db yagi antena nova e okolu 110e ispravna ova e samo antena.za gol...


Денес 12:51Powerbox Case Asus DVD-RW 2 Kuleri

Se prodava kukjiste Powerbox, vo odlicna sostojba. So nego sleduva A...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:47ASUS DUAL RX 6600XT 8GB DDR6

Grafickata e koristena samo mesec dena isklucivo light gaming so loka...


28.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 МКД
Денес 12:46Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt I 1 Evga kako novi. Koristeni se po 3 mes...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:44Graficka ASUS dual RX 580 4GB RX580 AMD Radeon

Asus RX 580 OC Dual 4gb


Денес 12:24HARD DISC NOV 1 TB. WESTERN DIGITAL EVTINO

EESTERN DIGITAL NOV HARD DISC 1TB.NOV EVTINO


20 €
или предлог цена
Денес 12:22RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 12:14Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Денес 11:5960 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:37XFX Radeon RX 580 4GB

Се продава XFX Radeon RX 580 4GB. Во одлична состојба, кулерите рабо...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 11:28Prodavam Gygabite rx 570 8gb

se prodava socuvana od gejmerski comp. izvadena graficka besprekorno ...


Денес 10:47  НОВ ОГЛАС

RX 570 8GB · ASUS ROG-STRIX

prodavam dobra graficka ASUS strix grjmerska verzija tivka i bespre...


Денес 10:42  НОВ ОГЛАС

DELL DOCK STATION WD15 k17a001 USB Type-C

Display / Video: 1x HDMI; 1x VGA; 1x Mini DisplayPort. Networking Dat...


2.490 МКД
или предлог цена
Денес 10:34HP LE1901W DONESEN OD SWISS.

MONITOR ..Hp LE1901W DONESEN OD SWISS RABOTI BESPREKORNO BEZ MANA. N...


1.499 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 МКД
Денес 10:11Ryzen 5 3600 2год гаранција Сетек

Продавам Ryzen 5 3600 купен 2021 мај од Сетек. Доаѓа со кутија и куле...


9.999 МКД
или предлог цена
Денес 09:59Вентилатори Corsair ML140 PRO RGB

Продавам 4 вентилатори Corsair ML140 PRO RGB. 2 се нови, 2 се кори...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Mouse wireless hp z3700 white

So garancija od neptun


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Денес 09:15Sapphire r9 380x 4gb

Se koristi za igranje, ima dva biosa edniot e 380 a drugiot e 380x.


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:10Monitor ispraven

Monitor Mag vo ispravna sostojba. Cena povolna.kontakt. 078 418-236


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:09Се продава i7-4710MQ Laptop CPU

Се продава i7-4710MQ Laptop CPU 4 cores/ 8 threads up to 3.5 GHz ...


50 €
или предлог цена
Денес 09:07KABEL ZA VGA NOVI

NOVI KABLI NEOTPAKUVANI ZA VGA


150 МКД
или предлог цена
Денес 08:58PRODAVAM 49" SAMSUNG ODYSSEY G9

Se prodava vo fabrichka sostojba i vazecka garancija do 4/2023 49" Ul...


1.000 €
или предлог цена
Денес 07:09ASROCK Radeon RX 5700 XT - 8 GB

Se prodava grafickata polovna bez garancija vo perfektna sostojba, ne...


600 €
или предлог цена
Денес 06:56Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 05:40MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


Денес 04:42Страна 1 од 135

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам